Poradna čínské medicíny

O mně

Magda Čabanová Jmenuji se Magda Čabanová. Vystudovala jsem farmaceutickou fakultu Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Pracuji ve farmacii více než 20 let.

Vždycky jsem si přála pomáhat lidem v jejich cestě ke zdraví a duševní pohodě.

Brzy jsem začala poznávat, že klasická medicína ani farmacie neumí řešit některé zdravotní potíže. Nehledá totiž jejich příčinu, odstraňuje pouze projevy.

Moje pozornost se začala zaměřovat k různým alternativním přístupům. Absolvovala jsem kurzy kraniosakrální terapie, reflexních a regeneračních masáží, reiki a další. Moje touha po poznání mě přivedla k tradiční čínské medicíně, kterou jsem vystudovala na škole TCM Lóngmén v Hradci Králové. Absolvovala jsem i samostatné kurzy ušní akupunktury. Po ukončení studia jsem pracovala v ordinaci čínské medicíny u MUDr. Michala Strnada.

V současné době provozuji vlastní praxi terapeuta čínské medicíny v Hradci Králové. V žádném případě nezatracuji klasickou „západní“ medicínu a díky svému původnímu vzdělání dokážu skloubit obojí. Vždyť i v Číně jsou často oba přístupy úspěšně kombinovány. Jako každý terapeut sleduji nové poznatky v oblasti medicíny a neustále své vědomosti prohlubuji.

Kopírování a šíření obsahu bez písemného souhlasu autorů zakázáno. © 2017-2021 PharmDr. Magda Čabanová